II Demonstracja Przeciwko Zabijaniu psów na Ukrainie

Zapraszamy na kolejną (drugą) demonstrację przeciwko zabijaniu psów na Ukrainie! Ten proceder nasilił się w związku z Euro 2012 organizowanym wspólnie z Polską. Pokażmy światu, że jako współorganizator Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012, nie zgadzamy się na takie bestialstwo! 

Wszystkie osoby prywatne, organizacje prozwierzęce, a także kibiców, osoby związane ze sportem i mediami zapraszamy: 

3 marca 2012 o godzinie 13.00 pod Ambasadę Ukrainy w Warszawie PODCZAS DEMONSTRACJI ZDECYDOWALIŚMY SIĘ PONOWNIE PUŚCIĆ W ŚWIAT BESTIALSKI PRZEKAZ Z UKRAINY - wycie psów mordowanych przed Euro 2012. Jeśli chcecie przyjść z psami, proszę o tym pamiętajcie (zajmie to ok.10 minut - na ten czas proponujemy odejść z wrażliwszymi psami - aczkolwiek na poprzedniej demonstracji psy zachowały spokój) 

Na demonstrację proponujemy zabrać ze sobą gwizdki, trąbki wuwuzele, wszystko co pozwoli nam zwrócić na siebie uwagę, a także znicze, które zapłoną pod Ambasadą, by uczcić pamięć zamordowanych Zwierząt. Jeśli macie piłki, i macie możliwość oblać jej czerwoną farbą, to także bierzcie. 
Wszelkie zdjęcia, plakaty, Wasze przekazy będą mile widziane i pozwolą o wiele silniej uświadomić innym jakie bestialstwo spotkało i spotyka Zwierzęta na Ukrainie! 

Więcej informacji o problemie i działaniach, które możemy podejmować - na stronie #666666; text-decoration: underline; font-size: 12px; font-family: Arial, Helvetica, Verdana, sans-serif; font-weight: bold; line-height: normal;" href="http://www.stopmordowaniu.pl/" target="_blank">www.stopmordowaniu.pl 

Pomysły, pytania kierujcie pod mail: 
#666666; text-decoration: underline; font-size: 12px; font-family: Arial, Helvetica, Verdana, sans-serif; font-weight: bold; line-height: normal;" title="[GMCP] Compose a new mail to paula@viva.org.pl" href="mailto:paula@viva.org.pl" rel="noreferrer">paula@viva.org.pl 

PROSZĘ O UDOSTĘPNIANIE I ZAPRASZANIE INNYCH OSÓB - IM WIĘCEJ NAS TYM LEPIEJ!!! 
OKAZUJE SIĘ, ŻE OPRÓCZ ŚRODOWISK PROZWIERZĘCYCH MAŁO KTO ZNA SYTUACJĘ PANUJĄCĄ NA UKRAINIE - POKAŻMY JAKA JEST PRAWDA! 

OTWÓRZMY INNYM OCZY NA CIERPIENIE ZWIERZĄT! 


źródło: http://www.viva.org.pl/